عربی کنکور

چرا کتاب صوتی جمع بندی عربی کنکور

برای اینکه بتوانید از درس عربی بهترین نتیجه را بگیرید، علاوه بر یادگیری خوب، نیاز به دوره مستمر مطالب و سرفصل های درس عربی دارید. یک دوره خوب دو ویژگی مهم دارد، اول اینکه باید کلیه ی سر فصل ها را پوشش دهد و دوم آنکه دوره درس، در حداقل زمان ممکن صورت گیرد. اکثر دانش آموزان درس را خوب یاد می گیرند اما بلد نیستند دوره کنند! به عبارت دیگر نمی توانند یک «دوره خوب» را به اجرا در بیاورند. در نتیجه احساس می کنند عربی را نمی فهمند و روز به روز بیشتر از این درس زده می شوند و نمی توانند نتیجه خوبی بگیرند. برای همین ما دانلود رایگان کتاب صوتی جمع بندی عربی کنکور را در اختیارتان گذاشتیم!

دانلود رایگان کتاب صوتی عربی کامل

بچه ها درصد بالای ۸۰ عربی کنکور با کمی حوصله و دقت به راحتی بدست می آی، از دستش ندهید!

یکی از بروزترین تکنیک های دوره که در کشور های پیشرفته سر و صدای زیادی به پا کرده و بسیار به آن توجه می شود، تکنیک کتاب صوتی یا Audio Book است. برای همین من برای اولین بار در ایران از این تکنیک استفاده و کتاب صوتی «صدای عربی کامل» را تألیف کردم. صدای عربی کلیه مطالب تدریس شده در کتاب عربی کامل را پوشش می دهدبنابر این شما با گوش دادن به فایل های صوتی صدای معلم، کامل ترین مرجع عربی کنکور را دوره می کنید. با پیشرفت تکنولوژی در مسائل آموزشی دیگر نمی تونستیم همه ی مسائل آموزشی را به صورت سنتی اجرا کنیم لذا تصمیم گرفتم برای اولین بار در کشور کتاب عربی را همراه با صدا برای دانش پژوهان تولید کنم.

دانلود رایگان کتاب صوتی عربی کامل

کتاب صوتی جمع بندی عربی کنکور

«صدای عربی کامل» چطور جمع بندی خوب را اجرا می کند؟

اولاً یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه پرسش و پاسخی بودن آن است، یعنی هر ترک از این مجموعه شامل سه بخش مرور مطالب، پرسش از همان مبحث و زمان برای پاسخ شماست ) بعد از مطالعه کتاب صدا می تواند قدرت تجسم و تصویر سازی را بالا ببرد. ۵) تمام مطالبی را که خوانده اید بوسیله صدا دوره می شود و این تکرار باعث ماندگاری بیشتر در ذهن می شود.

دوماً صدای عربی کامل کل سرفصل های کتاب اول، دوم و سوم دبیرستان را پوشش می دهد چون صدای عربی کامل هدفمند و به صورت پیشرفته و علمی ساخته شده است ب گوش دادن به آن ذهن شما به مرور زمان به این صدا عادت کرده و با تکرار و شنیدن پی در پی باعث یادگیری و تثبیت مطالب می شود.

دانلود رایگان کتاب صوتی عربی کامل