arabi_kamel

صدای عربی کامل چطور «دوره خوب» را اجرا می کند؟

arabi_kamel

برای اینکه بتوانید از درس عربی بهترین نتیجه را بگیرید، علاوه بر یادگیری خوب، نیاز به دوره مستمر مطالب و سرفصل های درس عربی دارید. یک دوره خوب دو ویژگی مهم دارد، اول اینکه باید کلیه ی سر فصل ها را پوشش دهد و دوم آنکه دوره درس، در حداقل زمان ممکن صورت گیرد. اکثر دانش آموزان، درس را خوب یاد می گیرند اما مرور کردن درس را بلد نیستند! به عبارت دیگر نمی توانند یک «دوره خوب» را به اجرا در بیاورند. در نتیجه  عربی را خوب نمی فهمند و روز به روز بیشتر از این درس زده می شوند و نمی توانند نتیجه خوبی بگیرند. 🙁 بچه ها! درصد بالای ۷۰ عربی، با کمی حوصله و دقت به راحتی بدست می آید، از دستش ندهید

یکی از بروزترین تکنیک های دوره که در کشور های پیشرفته سر و صدای زیادی به پا کرده و بسیار به آن توجه می شود، تکنیک کتابِ صوتی یا Audio Book است. برای همین من برای اولین بار در ایران از این تکنیک استفاده و کتاب صوتی «صدای عربی کامل» را تألیف کردم. صدای عربی کلیه مطالب تدریس شده در کتاب عربی کامل را پوشش می دهدبنابر این شما با گوش دادن به فایل های صوتی صدای معلم، کامل ترین مرجع عربی کنکور را دوره می کنید.

«صدای عربی کامل» چطور دوره خوب را اجرا می کند؟

اولاً یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه پرسش و پاسخی بودن آن است، یعنی هر ترک از این مجموعه شامل سه بخش مرور مطالب، پرسش از همان مبحث و زمان برای پاسخ شماست.

دوماً صدای عربی کامل کل سرفصل های کتاب های درسیِ اول، دوم و سوم دبیرستان را کاملاً پوشش می دهدریال پس خیالتان راحت است که سر سوزنی جا نمی ماند!

سوماً  کل مجموعه، ۸ ساعت فایل صوتی است. یعنی شما می توانید در کمتر از یک روز کل عربی را دوره کنید!

این مجموعه ذر کلیه دستگاه های پخش کننده صدا قابل استفاده است، بنابر این  صدای عربی کامل همیشه همراه شماست!  حتی در وقت های مرده تان مثل ترافیک مسیر رفت و آمد، خواب و…  یادتان باشد که شما باید در زمانی که همه ایستاده اند حرکت کنید!

2 پاسخ ها
  • سید حامی وحدت
   سید حامی وحدت می گوید:

   از اینکه بتوانم کمکی به شما دانش آموزان عزیز بکنم بسیار خوشحال می شوم و خدا را شکر که این صدای عربی کامل به دردت خورد.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *