عربی کنکور

یادگیری عربی کنکور به صورت آسان، سریع و با آرامش

شروع یادگیری عربی کنکور به آسانی نوشیدن یک لیوان آب

شاید این یکی از بزرگترین دغدغه و سوال شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری این باشد، چطور یاد گیری عربی کنکور را شروع کنم؟ یادگیری عربی کنکور بسیار ساده و آسان است. از همه مهمتر اینکه درصد بالای عربی کنکور در موفقیت شما بسیار موثر است. من سید حامی وحدت در طول مسیر یادگیری همراهتان هستم و به شما کمک می کنم تا عربی کنکور را آسان و سریع یادبگیرید. یادگیری عربی کنکور در وب سایت ما ۴ مرحله دارد.

برنامه ریزی یادگیری عربی کنکور

برنامه ریزی مطالعاتی عربی کنکور

من همیشه یکی از بزرگترین مشکلات دانش آموزانم را در برنامه ریزی دیده ام. یعنی اکثر شما ها بلد نیستید زمانتان را مدیریت کنید و بیشتر اوقات به جای اینکه درس بخوانید، ادای درس خواندن را در می آورید. یکی از دلایلی که نمی توانید از خواندن عربی کنکور لذت ببرید و نتیجه لازم را بگیرید نیز همین است. اما یک خبر خوب! می توانید در برنامه ریزی از من کمک بگیرید! چطوری، تا انتهای همراه من باش!

برنامه مطالعاتی سایت هفته به هفته طراحی شده و شما می توانید با پر کردن ثبت نام هر هفته برنامه مطالعاتی آن هفته را در ایمیل خود دریافت کنید. خبر خوب دیگه اینکه می توانید، هر وقت سوالی داشتید از طریق همین وب سایت از من بپرسید! چی از این بهتر؟ پس هین الان فرم رو پر کن!

یادگیری عربی کنکور

حتما خیلی از شما ها این دغدغه را دارید که از چه منبعی برای مطالعه عربی تان استفاده کنید، که هیچ مطلبی را از قلم ننداخته باشد و به بهترین روش ممکن به شما تست زنی در درس عربی کنکور را آموزش بدهد؟ من سه منبع را به شما پیشنهاد می کنم که با استفاده از این سه منبع من به شما قول می دهم عربی کنکورتان را زیر ۹۰ درصد نخواهید زد!

  • کتاب عربی کامل
  • کتاب آشتی با متن
  • ویدئو های آموزشی عربی کنکور از عین تا ی

دوره و مرور عربی کنکور

عربی کنکور را یاد گرفتید، اما این درس بسیار فرار است و اگر دوره را کنار بگذارید تمامی زحماتی که برای درس عربی کنکور کشیده اید هدر می رود. اما بعد از یادگیری عربی کنکور چطور این درس را به خوبی مرور کنیم؟ من به شما پیشنهاد می کنم تا از کتاب صوتی و جزوه های خلاصه عربی کنکور استفاده کنید. البته من در برنامه ریزی که برای عربی کنکور تان کرده ام، یادگیری، دوره و همینطور آزمون و تست را گنجانده ام.

آزمون های عربی کنکور

به زودی آزمون های آنلاین به سایت اضافه خواهند شد و شما می توانید به صورت آنلاین آزمون بدهید و فرآیندیادگیری عربی کنکور تان را کامل کنید.بعد از هر آزمون پاسخ تشریحی برای شما ارسال می شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از درس عربی نتیجه بگیرید و موفق شوید.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا ثبت نام کنید!

 

 

=

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *