hand-writing-on-a-paper-with-a-pen_1232-1344

آرشیو عربی سئوالات قلم چی و گزینه ۲

, ,

بهترین های آزمون های آزمایشی…

توجه داشته باشید که حجم مطالب کنکور در هر رشته ای بالاست و در مقابل زمان شما محدود است. و از طرفی نیز با توجه به ساختار و سیاست های طراحی تست در کنکور هر سال ،کاملا مشهود و ثابت شده است که لزوما یک داوطلب با پایه ی قوی دبیرستان و معدل بالا،نمیتواند یک کنکوری حرفه ای باشد لذا با این شرایط و فضای آموزشی ایجاد شده شرکت در آزمون های آزمایشی ،کلاس کنکور، منابع با کیفیت و استاندارد ،مشاوره و دیگر ابزارهای رسیدن به نتیجه ی خوب در کنکور همیشه به داوطلبان توصیه میشود و داوطلبان نیز کم و بیش از این ابزارها آگاهی دارند و سعی در استفاده ی این ابزارها دارند.

در واقع این آزمون های آزمایشی هستند که استفاده از این ابزارهای کمکی را برای هر داوطلبی و با توجه به سطح درسیش ملزوم و ضروری می نماید تا بتوانید در ماههای قبل از کنکور خطاهای آموزشی خود را بیشتر بشناسید و در تست زنی میدان آزمایشی بتوانید تمامی راهها را بخوبی آزمون و خطا کنید.

در اینجا ما از دو آزمون قلم چی و گزینه ۲ بهترین هارو برای درس عربی کنکور برای شما جدا و دسته بندی کرده ایم…توجه داشته باشید که به این ازمون ها برای برنامه ی درسی ارائه شده نیاز دارید..

سئوالات قلم چی

۲۳ مهرماه ۹۵
۲۱ آبان ماه ۹۵
۱۹ آذر ماه ۹۵
۲۴ دیماه ۹۵
۶ اسفند ماه ۹۵
۲۰ اسفند ماه ۹۵

سئوالات گزینه ۲

آزمون شماره ۳
آزمون شماره ۵
آزمون شماره ۸
آزمون شماره ۱۲

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *